Fainix Club už se blížil pokoji,když vtom si na něco Dia vzpoměla. Schválně si zastavila Davida a ostatní nechala odejít do pokoje bez povšimnutí.
Dia : Davide,potřebuju tvou pomoct. Vím,že je to trochu blbý,ale nemohl by si mi tohle otevřít.
Z kapsy vyndala přívěšek s pouzdrem a podívala se upřeně na Davida.
Dia : Myslela jsem,že chlap by měl větší sílu na otevření toho pouzdra. Dodala.
David : Ale proč ne. Co to vlastně je za přívěšek? Tvůj?
Dia : Neměj tolik otázek a otvírej!
David : No.. Tak fajn. Prosím... Tady...
David podal Die otevřené pouzdro a s úlevou odešel.
David : Brnkačka. Dodal hlasem "frajírka".
Dia se nejdřív bála podívat co tam je,ale přemohla svůj strach a podívala se. Byla tam... Fotka! Obyčejná fotka dvou mladých lidí. Žena a muž. No vlastně... Holka a kluk,zas tak starý na takový výraz nebyli - bez urážky ostatním.
Dia : Ale kdo to je?!
Shaten : Dio?! Pojď,než přijde další tornádo!
Dia : Ha-ha! Moc vtipný!
Dia radši vběhla do pokoje,kde už měl každej svou obvyklou pozici. Ade na gauči u mobilu. Nare v pokoji s lektvary a tak. Fira u televize koukající na akční filmy. Sonna v křesle hrající na kytaru. A Naths na FaceBooku. Normálka. David se koukal s Firou na telku a Shaten si sedla s Diou na gauč vedle Ade. Shaten se k Die pomalu naklonila.
Shaten : Hele,co se s tebou pořád děje,Dio?! Jsi pořád úplně mimo! A před chvílí mi David říkal o tom pouzdru,co měl otevřít. Teď vážně! Stalo se něco?!
Dia vzdychla a zatáhla Shaten do svého a Nathsina pokoje. Naths teď stejně měla jiný starosti s názvem "Proč má Michel na FaceBooku stav zadaný?!".
Dia : Tak jo! Na Melodi jsem našla jeden přívěšek s malým pouzdrem a nešel mi otevřít. Tak jsem o to teď požádala Davida,protože mě něco k tomu přívěšku táhne a možná proto jsem se minule v noci přeměnila.
Shaten : Několikrát.
Dia : Tak několikrát,no! No.. A v tom pouzdru byla fotka nějaký holky a kluka.
Shaten : A ty nevíš čí to je?
Dia : Ne! Ale jak jsem řekla,něco mě k tomu táhne.
Shaten : No tak to bude zajímavý.