Zatímco Ade zkoušela udělat portál,si každá z Fainix udělala nějakou zábavu,aby se nenudily. Fira,Sonna,Shaten a Naths hrály na pravdu a Nare pomáhala Ade - z donucení,tak trochu. Jediná,kdo neměl co dělat byla Dia. Ta seděla na nejbližším kameni a přemýšlela.
Dia : Proč tolik problémů?! Proč máme tolik problémů?!! A navíc zrovna kvůli mě třeba taková Naths nemůže získat Enchantix. Co.....je to?!
Kousek od ní ležel na zemi přívěšek s malým pouzdrem. Dia ho vzala do ruky a prohlížela si ho. Nikdo kolem nebyl,tak si Dia vzala přívěšek s sebou. Nejdřív ji ale něco táhlo,aby maličkaté pouzdro otevřela. Pokusila se o to,ale pouzdro bylo velmi silně zaklapnuto. Nešlo otevřít.
Shaten : Hej Dio! Co to tam děláš?! Pojď taky hrát!
Dia : Jasně,hned. I když se mi moc nechce. Zasmála se.
Dia rychle zastrčila přívěšek do kapsy a utíkala k holkám.
Dia : Tak fajn,co mám dělat?
Fira : To je lehký. Každý si někoho vybere a položímu jakoukoli otázku a ten musí odpovědět. Může taky lhát a ostatní hádají,jestli je to pravda nebo ne.
Dia : Fajn,kdo se ptá teď?
Shaten : Já! A je se ptám Naths! Ehm... Proč si naštvaná na Michela?!
Naths : No tak.... Nedávno jsem šla s Michelem na pizzu a on mi celý večer vyprávěl jen jak se s ním rozešla jeho bývalá přítelkyně.
Sonna : Podle mě lež. Žádnej normální kluk by to holce neudělal.
Fira : Souhlas. Lež!
Shaten : Taky bych řekla,že lež.
Dia : No.... Máte pravdu,lež!
Naths : Prohrály jste. Je to pravda.
Dia : Ne!
Naths : Jo!
Sonna : Tak to je mi líto,takovej kluk je v podstatě....
Fira : Na nic. Je naprosto na nic!
Naths : Asi jo no. Radši na něj zapomenu!
Ade : Tak jo holky,portál už je připraven!
Jen jak se všichni otočily,byla za nimi velká čmouha poletující vzduchem,které zřejmě Ade říkala portál. Každá vyskočila ze sedu a zase skočila do portálu. Poté už jen vyskočily a byly na Alfii. Velká čmouha ve vzduchu - aneb portál - zmizela a už se dál neobjevila.